Prison - LEO

تجربه هوشیاری عاطفی در زندان

اسم من لئو دابلیو است و من یک معتاد جنسی در حال بهبودی و سپاسگزار هستم . من به لطف خداوند و کمک همه شما در برنامه SA از تاریخ ۷ آوریل ۲۰۱۹ پاک هستم. گروه خانگی من در شهر کریستال سیتی در ایالت ویرجینیای آمریکا واقع شده است .

قبلا چگونه بود : من در سن چهار سالگی و هنگامی که توسط همسایه ۹ یا شاید ۱۰ ساله مان مورد تجاوز قرار گرفتم آلوده دنیای شهوت شدم . من نفهمیدم چه بر سرم آمده تنها چیزی که می دانستم این بود که این خطای من بوده و باید آن را بعنوان یک راز مخفی نگه دارم وگرنه " اتفاقات بدی رخ خواهند داد . " از آن زمان تا هفتم آوریل ۲۰۱۹ ، من زندگی دوگانه ای داشتم . بلافاصله یاد گرفتم که برای مواجهه با شرمی که همراه زندگی مخفیانه ام وجود داشت خودارضای بکنم ( سن ۵ سالگی) و به دنیای پورنوگرافی پناه ببرم ( سن ۶ سالگی) حتی در آن سن کم هم من " درون خودم گم شده بودم". من درون یک چرخه اعتیادآور گرفتار شده بودم که بیش از ۳۰ سال گشوده نشد. اینکه اعتیاد من چگونه بروز می کرد در مقابل این واقعیت ، کم اهمیت بود : اگر فکر می کردم با آن ( رفتار اعتیادی) رها می شوم ، آن را انجام می دادم.

چه اتفاقی افتاد : یک معجزه! هنگامی که داشتم به صورت غیرقانونی و از طریق چشم چرانی ، شهوت رانی می کردم ، گیر افتادم. شاید کسی اعتقادی به معجزات نداشته باشد و مسلما اعتقاد به اینکه گیرافتادن یک معجزه است ممکن است اغراق آمیز به نظر برسد . اما من ۱۰۰ درصد مطمئنم چیزی کمتر از معجزه نمی توانست آن چرخه ای را که من در آن گرفتار بودم بشکند و هر چیز که توانست من را متوقف کند یک معجزه است. من به زانو درآمدم و اقرار کردم که شکست خورده ام. من آماده ی کمک گرفتن بودم و برای اولین بار در طول چند دهه ( زندگی ام ) آمادگی صادق بودن را داشتم .آن شب من کاری را کردم که کتاب سفید در مورد آن هشدار داده بود : من مسائلی را به همسرم افشا کردم . شاید این کار عاقلانه نبوده است اما من همسر و خانواده ام را در معرض خطر قرارداده بودم. لازم بود که او حقیقت را از زبان خودم بشنود قبل از اینکه شخص دیگری اورا مطلع کند. من با یک درمانگر جدید ملاقات کردم و به توصیه او ( " شما باید هر روز به جلسه SA بروی " ) در تاریخ چهاردهم آوریل ۲۰۱۹ برای اولین بار به جلسه SA رفتم . در طی دو سال و نیم بعد از آن من در بیش از ۸۰۰ جلسه شرکت کرده ام که اکثر آنها جلسات SA بوده اند.

حال چگونه است : برای اولین بار در زندگی ام ، از لحاظ روحانی رها هستم. یک راهنما گرفتم و قدمها را کار کردم. وقتی تمام شد دوباره قدمها را کار کردم . یک رهجو گرفتم و با او قدمها را کار کردم. وقتی کارمان تمام شد من به مرد دیگری قدمها را انتقال دادم. امروز علیرغم اینکه به خاطر اعمال غیرقانونی و وحشتناک خود دوره حبس ۵۰ ماهه ام را می گذرانم باز هم از طریق تماسهای تلفنی هفتگی در حال انتقال قدمها به یک رهجو هستم . من هنوز صلاحیت این برنامه را دارم و به همین دلیل من به بازگشت ادامه خواهم داد. . اما من ابزارهایی جهت راهنمایی ام در این دوره سخت در دسترس دارم دوستانی که مرا وصل نگه می دارند و خدایی عاشق که به من سلامت عقل و هوشیاری عاطفی را برمی گرداند.

شما می توانید از طریق ایمیل (NEWCASTLEGROUP@GMAIL.COM) با من در تماس باشید.

از اینکه به من فرصت مشارکت دادید ، سپاسگزارم

لئو دابلیو – ایالت ویجینیا - آمریکا

این داستان را با دوستان بهبودی خود به اشتراک بگذارید

سایر مقالات ویژه فارسی