Thoughts_and_Thanks_From_Prison

سپاسگزاری ها و اندیشه هایی درمورد زندان

عمیقا از اندیشه ها و دعاهای شما بسیار قدردانی میکنم . انتظار نامه های شما را نداشتم ، به همین خاطر دریافتشان برای من ارزش ویژه ای داشت . سپاسگزارم که از زمان لو رفتن جرمم تا زمان دستگیری ام 18 ماه طول کشید و در این بین من فرصت داشتم از لحاظ جنسی پاک شوم ، در جلسات SA شرکت کنم ، با یک راهنما قدم کار کنم ، مجددا به دوستان قدیمی ام در انجمن AA بپیوندم و همچنین از کمک درمانی حرفه‌ای بهرمند شوم . من حتی توانستم برخی از جبران خسارت های قدم نهم را انجام دهم . به لطف خداوند و انجمنهای AA وSA من در ژوئن گذشته به ۴ سال هوشیاری جنسی و ۲۴ سال هوشیاری الکل دست یافتم .
هوشیاری جنسی و رهایی از شهوت به اندازه هوشیاری عاطفی دشوار نیست . من از دوره های ترس ، عصبانیت ، احساس گناه
، سرزنش و سایر حالات روحی و عاطفی عبور می کنم که هر کدام از نظر شدت و مدت متفاوت اند . آنها به مرور زمان از بین می روند. چیزی که باعث تداوم آنها می شود انرژی و وقتی است که من بواسطه تجزیه و تحلیل و تعمق بیش از حد و جنگیدن با آنها ؛ به آنها میدهم . من به طور سنتی یکی از «دانش آموزان » دوازده قدمی بودم که معتقدند باید تک تک اختلالات عاطفی و افکار منفی را موشکافی و تراز کرد . در نهایت نتیجه کار معمولاً ناامیدی و عصبانیت از خودم و راهنمایم بود . زمان زیادی از من گرفت تا تفاوت بین کارکرد قدم به صورت کمال گرایانه با انجام قدم ها به سبک روحانی را متوجه شوم . بالاخره یاد گرفتم که کافیست که به وجود یک باور منفی اقرار کنم و در مقابل آن مقاومتی نکنم یا آن را با تفکرات منفی بیشتری تغذیه نکنم .
من از ژانویه 2020 وارد زندان شدم و دوران زندان به دلیل بیماری کووید با طرح « محدودیت های قرنطینه » مصادف شد . ما هر روز فقط چند ساعت فرصت تفریح ، آموزش و استفاده از کتابخانه داشتیم . هیچ برنامه یا خدمات مذهبی و جانبی در زندان وجود نداشت که بتوان از مکان آنها برای برگزاری جلسات AA وSA استفاده کرد . من سعی کردم در اوایل تابستان امسال یک جلسه ‏SA را با 5 نفر از اعضای علاقمند دیگر در بند اقامتی خودم در زندان راه اندازی کنم که متاسفانه کم کم تعطیل شد . دو نفر از اعضا به جای دیگری منتقل شدند و یکی دیگر از شرکت در جلسات منصرف شد زیرا با ذات خداوند احساس راحتی نمی کرد .
بزرگترین چالشی که ما دو نفر باقیمانده با آن روبرو هستیم پیدا کردن فضایی برای برگزاری جلسات به صورت منظم است که حداقل در حدی باشد که حریم خصوصی برای خواندن و مشارکت فراهم باشد . جمعیت اینجا زیاد است . ما توانستیم در زمان تفریح میزی آزاد را در پارک بیرونی پیدا کنیم که البته استفاده از آن به وضعیت آب و هوا بستگی دارد . عضو دیگر با تعریف SA از هوشیاری موافق نیست بنابراین چند جلسه آخر را با خواندن کتاب سبز انجمن SAA برگزار کردیم . هرکدام به نوبت یک یا دو صفحه را بلند خواندیم . من توانستم بخش مفیدی از تجربه خودم را با او مشارکت کنم و او در مورد تجربه هوشیاری من سوالات زیادی پرسید . من نمیدانم به او کمک می کنم یا نه ، اما این که بتوانم داستان خود را با او مرور کنم به من کمک می‌کند تا تعهد خود را به برنامه حفظ کنم .
من برای این تجربه ها چیزهای زیادی را از دست داده ام : یک خانه ، شغل ، بعضی از دوستان و خانواده ام . با رفتن به زندان چاره‌ای جز تکیه بر نیروی برتر نداشتم . در تمام مدت بهبودیم هرگز مجبور نبوده‌ام به اندازه‌ای که اخیراً تسلیم شده ام ، تسلیم باشم . وقتی بیرون بیایم همه چیز را از نو شروع خواهم کرد . با رفتن و شرکت در جلسات AA وSA و کارکرد برنامه ، این فرایند قابل تحمل تر می شود .
زمانی که بیماری کووید به ایالت متحده سرایت کرد من در منزل پدر و مادرم و در حبس خانگی پیش از محاکمه بودم . از آنجایی که جلسات حضوری AA وSA بسته شد من هر روز در جلسه تلفنی ظهر SA شرکت میکردم . از آنجا که این جلسه نزدیک پایان روز کاری در بسیاری از کشورهای اروپایی و بریتانیایی بود بسیاری از آنها در این جلسه شرکت می کردند . چیزی که مخصوصاً از آن جلسه دوست داشتم شنیدن چند داستان از بانوان بود . من به این باور تمایل دارم که این بیماری مردانه است و همه زنان به ما به عنوان موجوداتی نفرت‌انگیز نگاه می‌کنند . شنیدن دیدگاه خواهران هم دردمان در مورد این بیماری مفید و سودمند است . من شجاعت و صراحت آنها را ستایش می کنم .
از اینکه در مورد جبران خسارات قدم دهم خود مشارکت میکنید قدردانی می کنم . من بسیار خوش شانس بودم که قبل از آمدن به زندان بسیاری از جبران خسارت های قدم نهم را انجام داده بودم . در کنار نشریات AA وSA و دیگر کتاب‌های روحانی , کتابهای زیادی را در زمینه تجارت و فناوری مطالعه کردم . من همچنین در حال گذراندن دوره حقوق و دریافت گواهینامه آن هستم . همه این کارها بمنظور آماده سازی جهت ورود مجدد من به دنیای بیرون است . احتمالاً برای امرار معاش زندگی ام ، چندین شغل مختلف را انجام دهم . یکی از آنها طراحی وب و گرافیک و مدیریت پروژه های خلاقانه است . کاری که قبل از دستگیری هم انجام می دادم . خواهیم دید . هر چیزی با فقط برای امروز امکان پذیر است . درسته ؟

مشارکت جی اچ که از طریق نامه‌ به یکی از اعضای گروه خانگی اش در سنترویل ویرجینیای ایالات متحده آمریکا ارسال شده است.

Total Views: 329|Daily Views: 1

Share This Story, Choose Your Platform!